STEBUKLAI KURIUOS DARO KOKOSŲ ALIEJUS.

Sveikos,
Šiandien kalbėsiu apie dalyką, kuri tikrai žino ir savo spintelėje turi turbūt kiekviena mergina - kokoso aliejų. Na ir daugeliui jau žinoma, kad šis dalykas daro tikrus stebuklus su jūsų natūraliu grožiu.Patikėkite,panaudojusi kurį laiką pati,supratau, jog be šio dalyko nebeišsiversčiau. Todėl jei norite sužinoti galbūt dar nežinotų dalykų,kaip galite naudoti šį gėrį - kviečiu skaityti toliau.

1.Makiažo valiklis ir prausiklis.
 Kokosų aliejus neerzina akių ir puikiai tirpdo makiažą todėl puikiai nuvalys ne tik paprastą, tačiau ir vandeniui atsparų makiažą. Jo galite tepti tiesiai ant veido ir paskirstyti jį pirštais. Po to paimkite vatos diskelį ir nusivalykite. Norint aliejų naudoti kaip prausiklį -  ištepkite veidą aliejumi, įtrinkite ir nuplaukite kartu su savo naudojamomis veido putomis.

2. Veido kremas sausai odai .
 Kokosų aliejų kaip veido kremą pradėjau naudoti žiemą kai kiekvienos iš mūsų oda patiria stresą,nuovargį ir tampa išsausėjusi.  Kadangi kokosų aliejus pasižymi savo drėkinančia savybe, tikėjausi sulaukti pagerėjimo.Veidą tepdavau rytais, kai nenaudodavau makiažo ir vakarais. Patariu nepaimti produkto per daug,nes oda atrodys labai riebaluota. Tačiau jei taip ir atsitiks - nesijaudinkite,šio pojūčio nejausite jau po kelių minučių.

3. Geriausias lūpų balzamas.
 Šis aliejus pasižymi ne tik savo nuostabiu drėkinimu,tačiau ir jauninančiomis bei gydančiomis savybėmis, todėl puikiai tiks toms,kurių lūpos skilinėja.

4. Skutimosi priemonė.
 Manau kiekviena iš jūsų yra patyrusi nemalonų sausėjimą po skutimosi. Todėl vietoj skutimosi putų naudokite kokosų aliejų. Šis sudrėkins jūsų odą ir neleis palikti šerpetojančių plotelių.

5. GERIAUSIAS KONDICIONIERIUS.
 Geriausią dalyką palikau pabaigai. Patikėkite manim - toms kurios turite sausus plaukus šitas dalykas bus tikras stebuklas. Plaukus ištepkite kokosų aliejumi ir palikite per naktį. Ant  pagalvės galite pasitiesti rankšluostį, jog nesurebaluotumete savo pagalvės. Ryte išplaukite galvą ( kokosų aliejus iš plaukų išsiplaus tikrai nesunkiai,tik skirkite laiko galvos odelės masažavimui,kol esate su šampūnu) ir VOLA. Skirtumą tikrai pajausite.Plaukai tampa daug žvilgesni ir minkštesni.


Ačiū, kad skaitote
DEIMANTĖ.

https://www.instagram.com/sensitivi/

Komentarai

Populiarūs įrašai